O nas

 

Vegebox działa od 2009 roku. Byliśmy pierwszym internetowym sklepem ekologicznym w Warszawie. Naszą ofertę dedykujemy osobom na diecie wegetariańskiej. Od wielu lat dostarczamy wegetariańską świeżą żywność ekologiczną na terenie całej Polski.

Współpracujemy bezpośrednio z polskimi rolnikami ekologicznymi, jesteśmy też bezpośrednim importerem ekologicznych towarów z małych gospodarstw sycylijskich, hiszpańskich i francuskich (przede wszystkim cytrusów i migdałów).

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko starannie dobrane produkty ekologiczne, lecz również zdrowe produkty tradycyjne, wytwarzane przez małe manufaktury, zakłady z tradycjami, rodzinne gospodarstwa. Wszystko najwyższej jakości, którą weryfikujemy na bieżąco. Wiele czasu poświęciliśmy, by stworzyć sieć zaufanych dostawców, którzy nie są dla nas anonimowi. Wszystkie gospodarstwa i zakłady odwiedzamy, dokładnie wypytujemy o metody produkcji i używane składniki oraz pochodzenie produktów. Wszystko po to, by dostarczać Wam jedzenie najwyższej jakości.

Zespół Vegebox

 

Napisali o nas